.

utorok, 19. januára 2016

VYŠIEL NÁŠ ZBORNÍK O HRADISKÁCH !!!

Náš zborník "Hradiská - Svedkovia dávnych čias" je na svete. Vyšiel koncom decembra v náklade 500 kusov a už ich máme iba cca 250 kusov. Ako vidieť z priloženého obsahu, autormi článkov sú renomovaní archeológovia, pričom zborník má aj 2 recenzentov, čo zvyšuje jeho vedeckú úroveň.

 Kto má o toto dielo záujem, neváhajte a objednajte si ho čím skôr na adrese: zbornik.hradiska@gmail.com. Jeho cena je 15 Eur. Kúpou zborníka nás podporíte v ďalšej činnosti v budúcnosti.5 komentárov:

 1. Už ich je na sklade iba 125 kusov. Kto Zborník ešte nemá, radšej radím aby ste si ho čo najskôr objednali, pretože dotlač sa robiť nebude

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Prosím, neposielajte už žiadne objednávky. Zborník je definitívne vypredaný. Ďakujeme všetkým za podporu a uvidíme... možno v budúcnosti bude pokračovanie ...

  OdpovedaťOdstrániť
 3. veľa ľudí by privítalo ďalšie rozšírené vydanie. Ak treba, pošlem peniaze vopred ...

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Zdravim Roman. Ak mas na mysli vydanie noveho zbornika tak nevylučujem ze vydame ďalší diel. Pokiaľ ide o dotlac stareho,tak také niečo neplanujeme. Avsak kto ma vazny zaujem,viem mu poslať pdf Zbornika ako e-knihu.

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Veľmi by som uvítal možnosť mať ho aspoň v prvom formáte ako e-knihu
  vďaka

  OdpovedaťOdstrániť